تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 مرداد 1401 - 17:02
41 بازدید
کد خبر : 200684

دانلود زیرنویس فیلم Dinner Party 2021

دانلود زیرنویس فیلم Dinner Party 2021

دانلود زیرنویس فیلم Dinner Party 2021 اگر یک چیز وجود داشته باشد که همه فیلم‌های بزرگ به اشتراک بگذارند، توانایی تغییر دیدگاه مردم نسبت به جهان و نقش‌هایشان در آن است. برای انجام این کار، فیلمسازان باید ریسک کنند. در «میهمانی شام»، کارگردان کریس نائوکی لی در هر لحظه بالقوه قطبی مسیر امن را طی

دانلود زیرنویس فیلم Dinner Party 2021 اگر یک چیز وجود داشته باشد که همه فیلم‌های بزرگ به اشتراک بگذارند، توانایی تغییر دیدگاه مردم نسبت به جهان و نقش‌هایشان در آن است. برای انجام این کار، فیلمسازان باید ریسک کنند. در «میهمانی شام»، کارگردان کریس نائوکی لی در هر لحظه بالقوه قطبی مسیر امن را طی می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Dinner Party 2021  - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Dinner Party 2021 فیلم زمانی شروع می شود که کال (لی) و دوست دخترش ایزی (ایمانی حکیم) برای یک مهمانی شام با همراهان دبیرستان قدیمی اش به خانه دوستانش وینی (دانیل ویور) و شانون (کارا وانگ) می روند. مکالمه سر میز شام صمیمانه شروع می شود، اما به سرعت به یک بحث داغ در مورد موضوعاتی مانند خودمختاری بدنی، زن ستیزی، نژادپرستی و توهین به انسان تبدیل می شود. درگیری زمانی به اوج خود می رسد که فاش می شود که مایلز (چارلز هیتینگر)، پرخاشگرترین عضو گروه، ۱۰ سال قبل در یک مهمانی به شانون تجاوز کرده است.

اعضای گروه از این افشاگری متحیر شده اند. بقیه فیلم زمانی پیش می‌رود که مهمان‌داران تصمیم می‌گیرند که چگونه به اخبار و همچنین روابط خود با یکدیگر رسیدگی کنند.

در حالی که “میهمانی شام” به موضوعات دشوار بحث می پردازد، در نهایت نمی تواند چیز جدیدی بگوید. در جایی که به عمق بیشتری نیاز است، شخصیت‌ها مرتباً برداشت‌های بسیار ساده‌ای از موضوع ظریف ارائه می‌کنند. در بهترین حالت، فیلم یادآوری خوبی در مورد عوارض عاطفی است که تجاوز جنسی بر زندگی یک فرد وارد می کند. اما این اطلاعات جدیدی نیست.

نگران کننده ترین جنبه “میهمانی شام” پیام های اخلاقی سیاه و سفید است. با تماشای فیلم، این احساس را به شما می‌دهد که هر کاری که مایلز انجام می‌دهد و می‌گوید، برای منزجر کردن ما نوشته شده است. او بارها و بارها شخصیت‌های دیگر را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد، اغلب با اظهارات نژادی، و حتی کال و ریش (مایانک باتر) را با نامیدن آنها به دلیل هویت AAPI مشترکشان، با نامیدن آنها «کاری برنج» مورد سرزنش قرار می‌دهد.

زیرنویس فیلم Dinner Party 2021  - بلو سابتایتل

زیرنویس Dinner Party 2021 لی با خلق شخصیتی که با تعصبات خود بسیار راحت باشد، هدف آسانی برای اصلاح و تحقیر سایر اعضای گروه قرار می دهد. هر فردی که سر میز شام می نشیند به درستی با مایلز روبرو می شود، و به وسیله پروکسی، احساس می کنیم که داریم او را هم اصلاح می کنیم. و باید اصلاح شود. اما با محکوم کردن مایلز، لی فرصت پرداختن به جنبه‌های بی‌ضررتر و موذیانه‌تر امتیاز را در میان شخصیت‌های دیگر که بسیار رایج هستند، از دست می‌دهد. بسیاری از خطوط مایلز احساس می کنند که مستقیماً از دهه ۱۹۵۰ خارج شده اند. لی به جای افزودن معنادار به گفتگو در مورد تعصب، به طور ناخواسته به مخاطبان این فرصت را می دهد که در مقایسه با مایلز، فضیلت کاذب را احساس کنند.

علیرغم کاستی‌هایی که دارد، «پارتی شام» شامل تعدادی اجراهای خوب اجرا شده است. وانگ که نقش شانون را بازی می‌کند، نمایشی قدرتمند از نظر احساسی ارائه می‌دهد. ما درد او را احساس می کنیم که او با شک به خود، سردرگمی و خشمی که در نتیجه آسیب هایش ایجاد شده مبارزه می کند.

سرعت فیلم نیز یک دستاورد است. ما می‌توانیم احساس کنیم که محیط مهمانی به تدریج ناخوشایندتر می‌شود، زیرا به صحنه انفجاری شام منتهی می‌شود. چت گاه به گاه بین شخصیت ها به مکالمه ناراحت کننده تبدیل می شود زیرا کینه های قدیمی و افشاگری های جدید برای مخاطب فاش می شود. در نهایت، درگیری اوج بر سر میز شام نمی تواند گفت و گوی روشنگرانه ای ایجاد کند، اما سفر به آنجا پر از تنش است.

زیرنویس Dinner Party 2021  - بلو سابتایتل

فیلم لی تلاش می‌کند تا به گفتگوهای پیرامون موضوعات مهم مختلف کمک کند، اما وقتی فرصت داده می‌شود، از اهدافش فاصله زیادی می‌گیرد. در واقعیت، تماشاگران به جای درگیر شدن با تعصب درونی بیشتر، ممکن است این فیلم را تماشا کنند و با خود فکر کنند، “خوب، حداقل من به بدی مایلز نیستم.” شایستگی‌های فیلم در نهایت به دلیل عدم تمایل آن به گفتن چیز دشواری بیشتر می‌شود. هر کسی که نتواند در این میز بنشیند، هیچ اطلاعات جدیدی را از دست نخواهد داد.

«میهمانی شام» در جشنواره فیلم آمریکایی دی سی آسیا و اقیانوسیه از ۱۵ تا ۲۵ جولای به نمایش درآمد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها