تاریخ انتشار : جمعه 21 مرداد 1401 - 16:52
132 بازدید
کد خبر : 200481

دانلود زیرنویس فیلم The Warriorr 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Warriorr 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Warriorr 2022 جنگجو یک فیلم اکشن هندی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی N. Lingusamy و محصول Srinivasa Silver Screen است. این فیلم به طور همزمان به زبان های تلوگو و تامیل فیلمبرداری می شود. در این فیلم رام پوتیننی، آدهی پینیستی، کریتی شتی، آکشارا گودا و نادیا ایفای نقش می کنند.

دانلود زیرنویس فیلم The Warriorr 2022 جنگجو یک فیلم اکشن هندی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی N. Lingusamy و محصول Srinivasa Silver Screen است. این فیلم به طور همزمان به زبان های تلوگو و تامیل فیلمبرداری می شود. در این فیلم رام پوتیننی، آدهی پینیستی، کریتی شتی، آکشارا گودا و نادیا ایفای نقش می کنند. موسیقی متن فیلم توسط دوی سری پراساد ساخته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Warriorr 2022  - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Warriorr 2022 ساتیا فارغ التحصیل MBBS است که با مادرش به بیمارستان دولتی در کورنول/مادورای نقل مکان می کند. او با RJ Mahalakshmi ملاقات می کند، که عموماً به عنوان “Whistle” Mahalakshmi شناخته می شود و به زودی احساسات خود را نسبت به او ایجاد می کند. او همچنین در مورد گورو، یک گانگستر بی رحم، که با مشت آهنین شهر را اداره می کند، آشنا می شود. ساتیا علیه گورو که شرکتش سالین سمی تولید می کند و در مافیای پزشکی شرکت دارد، شکایت می کند. این منجر به مرگ سه کودک شد، اما پلیس توجهی نمی کند زیرا آنها از جنایات گورو می ترسند.

گورو از این موضوع مطلع می شود و ساتیا را در مقابل قلعه کوندا ردی به طرز وحشیانه ای کتک می زند و او را به دار می آویزد. با این حال، او توسط رئیس بیمارستانش، رابرت، در زمان کوتاه نجات می یابد. او به ساتیا می گوید که هرگز به شهر برنگردد. ساتیا به همراه مادرش شهر را ترک می کند. سال‌ها بعد، ساتیا به کورنول/مادورای باز می‌گردد، این بار به عنوان DSP شهر. او بین گورو و گانگسترهایش جنگی به راه انداخت. او همچنین پس از ۲ سال با ماها ملاقات می کند و در آنجا بیان می کند که بیشتر اوقات به او فکر می کرده است و به خصوص وقتی صدای اجاق گاز یا سوت می شنود.

گورو خشمگین به ساتیا فاش می‌کند که رابرت را کشته است، زمانی که رابرت به ساتیا کمک کرد از کورنول/مادورای فرار کند. روز بعد، گورو در انتخابات شرکت می کند، اما ساتیا او را به اتهام کشتن رابرت، با کمک یک قلاب که توسط رابرت پنهان شده بود، دستگیر می کند، که حاوی اطلاعات و شواهدی در مورد فعالیت های غیرقانونی گورو بود. در نتیجه او را روانه زندان می کنند. همسر گورو، اسوارنا، نقشه می کشد که ساتیا را با زه کشی بکشد، اما در عوض، ماها با بریدگی بزرگ در گلویش در حالی که ساتیا را دنبال می کرد، آسیب می بیند. ساتیا او را در بیمارستان بستری می کند و در آنجا متوجه می شود که ممکن است دیگر نتواند صحبت کند. پس از تشویق مادرش، ساتیا گورو را به قلعه کوندا ردی فرا می خواند تا یک مسابقه نهایی را برگزار کند. پس از یک مبارزه تن به تن نزدیک، ساتیا گورو را می کشد و او را به دار می آویزد، به همان شیوه ای که گورو قبلا او را دار زد. پس از مرگ گورو، ساتیا به عنوان DSP در شهر ادامه می‌دهد و نشان داده می‌شود که در حال درمان فردی است که از شلیک گلوله رنج می‌برد.

زیرنویس فیلم The Warriorr 2022  - بلو سابتایتل

زیرنویس The Warriorr 2022 در سال ۲۰۱۶، لینگوسامی، کارگردان فیلم تامیلی، اعلام کرد که قصد دارد فیلمی دو زبانه به زبان تلوگو و تامیل بسازد و اولین حضور خود در تلوگو را رقم بزند. او ابتدا برای بازی در این فیلم به سراغ آلو آرجون رفت، اما به دلیل مشغله کاری آلو آرجون، ساخت فیلم به تعویق افتاد. در سال ۲۰۱۹، هاویش به عنوان بازیگر انتخاب شد، اما تولید فیلم هرگز آغاز نشد. در ۱۸ فوریه ۲۰۲۱، اعلام شد که رام پوتیننی روی فیلم آورده شده است، که به طور آزمایشی RAPO19 نامیده می شد و سرینیواسا چیتوری فیلم را تحت پرچم او Srinivasa Silver Screen تولید می کرد. این فیلم اولین حضور تامیلی پوتیننی پس از ین اندرال کادال انبن!، نسخه تامیلی اندوکانته… پرمانتا را نشان می دهد! (۲۰۱۲)، موفق به اکران در تئاتر نشد. در ژانویه ۲۰۲۲، عنوان این فیلم به عنوان The Warriorr اعلام شد.

در مارس ۲۰۲۱، اعلام شد که کریتی شتی به عنوان نقش اول زن، پوتیننی را کنار گذاشته است. در جولای ۲۰۲۱، سازندگان اعلام کردند که Aadhi Pinisetty به عنوان آنتاگونیست اصلی فیلم انتخاب شده است. در آگوست ۲۰۲۱، اعلام شد که آکشارا گودا برای ایفای نقشی محوری در این فیلم قرارداد امضا کرده است.

عکاسی اصلی فیلم در ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۱ در حیدرآباد و چنای آغاز شد. برنامه دوم فیلم در اکتبر ۲۰۲۱ تکمیل شد. برنامه سوم در ژانویه ۲۰۲۲ آغاز شد و فیلمبرداری در پایان می ۲۰۲۲ به پایان رسید.

موسیقی متن فیلم و آلبوم موسیقی متن فیلم توسط دوی سری پراساد ساخته شده است. حقوق موسیقی توسط Aditya Music به دست آمد.
در مارس ۲۰۲۲، اعلام شد که این فیلم قرار است در ۱۴ جولای ۲۰۲۲ در سینما اکران شود. حقوق پیش از اکران این فیلم به قیمت ۴۳.۱۰ کرور روپیه فروخته شد که بالاترین رقم برای فیلم پوتیننی تا به امروز است.

حق پخش تلویزیونی و دیجیتالی به ترتیب توسط Star Network و Disney+ Hotstar بدست آمد. این فیلم قرار است از ۱۱ اوت ۲۰۲۲ به دو زبان تلوگو و تامیل در دیزنی+ هاتستار پخش شود.

زیرنویس The Warriorr 2022  - بلو سابتایتل

The Warriorr با نقدهای کلی منفی منتقدان روبرو شد. Neeshita Nyayapati از The Times of India به فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “The Warriorr یک دیگ قابلمه تجاری پر از ماسالا است که قرار است روی یک سطل پاپ کورن مشترک تماشا شود.” این فیلم ۲ از ۵ ستاره را دریافت کرد و نوشت: “برخی از فیلم ها در یک پیچ و تاب زمانی گیر کرده اند. جنگجو فراتر می رود. هر انتهای عصبی و رگ خونی فیلم در گذشته گیر کرده است”. Latha Srinivasan از Firstpost به این فیلم امتیاز ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “اولین بازی تلوگوی کارگردان Lingusamy با بازی رام پوتیننی ترکیبی از فیلم های قبلی او است. The Warrior حتی قبل از اینکه پا در میدان نبرد بگذارد نبرد را می بازد”. Balakrishna Ganeshan از The News Minute به فیلم ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “بسیار سطحی بودن داستان بدون هیچ عنصر واقعیت در آن، همچنین آن را به تماشای متوسطی تبدیل می کند.” از ۵ ستاره بود و نوشت: «جنگجو فیلمی است که کرور روپیه را برای داستانی که سال‌ها پیش دیدیم هدر داده است. Aadhi در ابتدا کارش را خوب انجام می‌دهد، اما نقش او به یک کاریکاتور کاهش می‌یابد.” Manoj Kumar R از Indian Express به فیلم ۰.۵ از ۵ ستاره امتیاز داد و نوشت: “لینگوسامی همان فیلمی را تکرار کرده است که در تمام مدت ساخته است. کار خود را با بازیگران و لباس های مختلف، از جمله کهن الگوی ‘loosu ponnu’».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها